Ruszaj się ze mną →

W Uplift Pilates & Therapy łączymy medycynę z fitnessem. W naszym studiu zwracamy uwagę na indywidualną opiekę. Dzięki niej nasze klientki uczą się używać ruchu jako leczenia problemów zdrowia kobiecego, które często pozostają tematami tabu.   

Poprawianie zdrowia kobiet w oparciu o sesje pilates.

Każdy problem, jaki Ciebie dotyczy, ma wpływ na całe ciało, nastrój, dobre samopoczucie i zdrowie fizyczne. 

Osłabienie Siły Mięśniowej

Przygotowanie do ciąży 

Niewyjaśniona niepłodność 

Bolesne menstruacje

Kobiety codziennie zmagają się z cichymi problemami zdrowotnymi 

Przygotowanie do Porodu

Przewlekły Ból Miednicy

Przewlekły Ból Pleców

Problemy powrotu do zdrowia w połogu 

Bolesne stosunki 

Zmiany związane z menopauzą 

Naszym celem jest poprawianie zdrowia ciała i umysłu.

Oferujemy indywidualne sesje pilates, sesje video dostosowane do potrzeb i rekomendacje do lekarzy specjalistów. Nasza praktyka zbudowana jest na wiedzy, ale też jest pełna empatii. Wzmacniamy Twoje zdrowie fizyczne i duchowe. 

Więcej Informacji  →
Elizabeth Z. 

I have been working with Ania for over a year now and can confidently say that my time and money are well spent. 

Ania has taken great care to learn my body and understand my goals, is the right mix of encouraging and patient as we do the work, and is clearly very knowledgeable in her field. I now have less discomfort, more strength and better alignment than before. I would recommend her to anyone (though especially women) looking to restore or enhance their health.

Więcej o Mnie →

Nazywam się Anna Madejska, jestem kinezjologiem o specjalizacji biomechanika, terapeutką manualną oraz ruchu, instruktorką pilates, oraz licencjonowaną masażystką. Jako założycielka Uplift Pilates & Therapy, studia pilates w Chicago, jestem pasjonatką opieki skoncentrowanej na osobie, która łączy badania oparte o naukowe fakty z empatycznym budowaniem relacji. Specjalizuję się w pomocy kobietom zmagającym się z chronicznymi kobiecymi problemami zdrowia i pomagam im zbudować mocny fundament, tak by móc uniknąć tych problemów w przyszłości.

O mnie Anna